Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
SzymonZiemski
14 lis 2013 : 10:35
Zarejestrowany #1308
Dołączył: 14 lis 2013 : 10:20
postów: 2
Rozpoczynamy tegoroczną rekrutację chętnych do kwestowania podczas XXII Finału WOŚP. Ankietę znajdziecie klikając na: ANKIETA (w dowolnym miejscu tej informacji). Należy ją wypełnić i wysłać razem ze zdjęciem (zdjęcie "portretowe") 800×800px na adres wosp.konstancin©gmail.com, najpóźniej do dnia 8 grudnia 2013 r.

UWAGA! Po tym terminie nie będziemy mieli już możliwości dorobienia identyfikatorów!

Na wszelkie Wasze wątpliwości, pytania i ankiety czekamy pod adresem wosp.konstancin©gmail.com oraz na Facebooku wospkonstancin.

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI - OBOWIĄZKOWE - ODBĘDZIE SIĘ 11.12.2013r. W FILII KONSTANCIŃSKIEGO DOMU KULTURY, UL. SOBIESKIEGO 6, GODZ. 18:00

Pozdrawiam,

Szymon Ziemski

P.S. Zapraszamy również na www.wosp-konstancin.pl


-----------------------------
Obudźmy to miasto
www: wosp-konstancin.pl
@: wosp.konstancin©gmail.com
Powrót do góry
malgosiap
05 gru 2013 : 12:38
Zarejestrowany #1396
Dołączył: 03 gru 2013 : 11:40
postów: 6
Mam nadzieje, ze tegoroczna edycja Wielkiej Orkiesty bedzie najwiekszym sukcesem do tej pory!
Wsipieram ja od samego paczatku i w tym roku nie bedzie inaczej
Kilka tygodni temu zamawialam w print24 materialy reklamowe dla mojego sklepu i przy okazji zauwazylam, ze sporo rzeczy mozna tam wydrukowac za darmo (z ich logiem). Tak sobie pomyslalam, ze moglibyscie sie do nich zglosic i moze zamowic troche darmowych wydrukow promocyjnych dla Wielkiej Orkiestry.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System